Oto (araç) Çilingir

26 Nisan 2016 » Servis »

Seyranbağları firmamız sertifikalı ve güvenli hizmet vermek adına 7/24 günün her saati kesintisiz hizmet vermektedir.Seyranbağları çilingir bir çok çilingir hizmetinin yanı sıra Oto(araç) çilingir hizmeti de vermektedir.

Seyranbağları Oto Çilingirde araç kapı açma,araç anahtar kopyalama,araç anahtar yedekleme gibi bir çok hizmet verilmektedir.Her marka aracın hemen hemen her modeline çilingir hizmeti vermekteyiz.Yeni nesil araçlarda bulunan immobilizer güvenlik sisteminden dolayı yeni model araçların anahtarlarının içinde çipler vardır ve bundan dolayı fazla hassastır.Anahtarlarda bulunan çipler aldığı herhangi bir darbeden dolayı çalışmaz konuma gelebilir bu sebepten dolayı mağdur olmamanız için anahtarlarınızın yedeğini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Seyranbağları anahtarcıda uygun maliyet ile kısa süre içerisinde sizi mağdur etmeden yeni anahtarınızı teslim etmekteyiz.

Seyranbağları anahtarcı uygun maliyet ve yüksek  kalite ile 7/24 hizmetinizdedir.Bize 0530 126 38 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.